شنبه 16 آذر 1398

مراسم اربعین حسینی (ع) همایشی با شکوه و نمایش وحدت ، استقامت و ایثار است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/10 14:44 ویرایش : ‎1398/07/10 14:45 بازدید: 78

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سیاهکل ؛ جلسه هماهنگی اربعین حسینی(ع) و هفته نیروی انتظامی با حضور مدیران ارشد شهرستان ، روسای ادارات و جمعی از دهیاران و شوراهای اسلامی و به ریاست محمود صوفی فرماندار شهرستان در سالن شهید آوینی برگزار گردید.
فرماندار سیاهکل در این جلسه با بیان اینکه مراسم اربعین حسینی (ع) همایشی با شکوه و نمایش وحدت ، استقامت و ایثار است ، کمک به زائرین را وظیفه همگانی عنوان و تاکید کرد: همه وظیفه دارند تا هر چه در توان است به زائرین و دوستداران اهل بیت (ع) کمک کنیم تا زائرین دغدغه ایی بابت اسکان و پذیرایی نداشته باشند .
محمود صوفی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر به ویژه شهدای تامین امنیت و تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: زحمات نیروی انتظامی بر کسی پوشیده نیست و در همه مراحل زندگی و امنیت اجتماعی ، پرسنل شریف نیروی انتظامی سبزپوشان و پاسداران امنیت و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
فرماندار سیاهکل افزود: نیروی انتظامی در کنار مردمی بودن و دفاع از مظلوم ، امنیت مردم را نیز تامین می کنند و در برخورد با عوامل نا امنی و بر هم زننده نظم اجتماعی و افرادی که متخلف هستند با قاطعیت اقدام خواهند کرد.
قابل ذکر است در این جلسه سرهنگ محمدی نسب فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل در خصوص تامین امنیت با رویکرد « پلیس هوشمند ؛ امین مردم » با همکاری شوراهای اسلامی و معتمدین محلی مطالبی بیان نمود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی