شنبه 27 بهمن 1397
292 طرح در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سیاهکل به تصویب رسید

فرماندار سیاهکل در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری روستایی:

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/06 22:52 ویرایش : ‎1397/04/06 22:54 بازدید: 280
 
 
 رضا اسلامی فرماندار سیاهکل در جلسه کارگروه اشتغال روستایی و سرمایه گذاری شهرستان که با حضور تنی چند از مدیران کل استانی برگزار شد، گفت:۲۹۲ طرح در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سیاهکل مصوب شده است که ۱۰۸ طرح، زیر ۲۵۰ میلیون تومان و ۲۳ طرح، بالای ۲۵۰ میلیون تومان می‌باشد.
اسلامی با انتقاد از دستگاهای متولی استان در اجرای طرح بوم گردی و دریافت هزینه های غیرقانونی از متقاضیان، گفت: عدم پاسخگویی در استعلامات باعث نارضایتی متقاضیان می‌شود و این موضوع جهت اطلاع استاندار محترم که اخیرا در دیلمان حضور داشتند انعکاس داده شده است. آرش فرزام صفت جانشین معاون هماهنگی امور اقتصادی و‌ توسعه منابع استانداری گیلان نیز که در جلسه کارگروه اشتغال روستایی و سرمایه‌گذاری شهرستان سیاهکل حضور داشتند با اشاره به این مطلب که علیرغم تاکید استاندار گیلان در خصوص بوم‌گردی در گیلان، اما متاسفانه شاهد این هستیم که وضعیت ما در جذب تسهیلات ۳۰۰ میلیارد تومانی در حوزه اشتغال و سرمایه گذاری و همچنین اجرای طرحهای بومگردی مناسب نیست .
وی بر لزوم بهره گیری از فرصت باقی مانده تا پایان شهریورماه سال جاری جهت جذب تسهیلات اشتغالزایی تاکید کرد و سهم سیاهکل را در حوزه اشتغال فراگیر ۱۱ میلیارد تومان اعلام نمود.
فرزام صفت با بیان اینکه۵۰ در صد از تسهیلات بخش گردشگری به طرحهای بومگردی اختصاص یافته است، یادآور شد: باید طرح ها تا پایان مرداد ماه جهت جذب اعتبارات و تسهیلات به بانک ها معرفی شوند وی با ابراز خرسندی از عملکرد خوب شهرستان سیاهکل در معرفی طرح ها، گفت: می‌توانیم سهم جذب نشده شهرستان های دیگر را در اختیار این شهرستان قرار بدهیم.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی