جمعه 3 خرداد 1398
فرماندار سیاهکل: حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی در مدیریت خانواده می باشد

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) نشست فرماندار سیاهکل با بانوان شاغل ادارات شهرستان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/12/07 14:42 بازدید: 182
حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی در مدیریت خانواده می باشند
فرماندار سیاهکل در دیدار با بانوان شاغل در ادارات شهرستان که به مناسبت میلاد با سعادت 
حضرت زهرا (س) و میلاد با سعادت حضرت امام خمینی (ره) با تبریک این روز اظهار داشت : حضرت فاطمه زهرا  (س) الگویی برای مردان و زنان عالم  و حضرت امام خمینی (ره) نیز جهان را از تک قطبی و تک صدایی نجات داد. 
محمود صوفی  با اشاره به دوران جاهلیت اعراب و نوع نگاه غلط آن به زنان و دختران تصریح کرد : در زمانی که داشتن دختر توسط اعراب جاهلیت مایه ننگ  عنوان می شد ، میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و فلسفه وجودی  این میلاد  که به الگویی برای تمام مردان و زنان عالم  گردید و امروز آن حریت ، ولایت پذیری  و تربیت فرزندان توسط آن حضرت  در جامعه الگو می باشد. 
وی افزود : حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی در مدیریت خانواده می باشند و بانوان در این عصر حاضر که فضایی برای جوانان تحت عنوان فضای مجازی تعریف شده است  و تاثیرگذار در زندگی امروزی خانواده ها شده است ، خانواده ها باید با آزادی برگرفته از مکتب الهی در جهت انتقال فرهنگ و بسیاری از ارزش های انقلاب  حرکت کنند و انتقال فرهنگ و احترام به دیگران باعث نهادینه شدن فرهنگ خانواده و تحکیم بنیاد آن می شود.  
فرماندار سیاهکل ارتقای سطح مدیریتی بانوان در ادارات شهرستان را متذکر و تصریح کرد : انتصاب بانوان به پست های مدیریتی  باعث نهادینه شدن فرهنگ خانواده می شود و هر زمان که کار و امور مدیریتی به بانوان سپرده شد آن کار به نحو احسن انجام گرفت و این یکی از تدبیر های بانوان می باشد. 
محمود صوفی عصر حاضر را عصر توسعه  و عصر ارتباطات  دانست و افزود : اجتماع امروز جامعه ما با واقعیتی به نام انقلاب چهارم و انقلاب ارتباطات مواجه است که در آن رشد تکنولوژی های نوین در عرصه ارتباط جمعی نمایان گشته است و یقینا بانوان و مدیران خانواده ها در مدیریت کردن این جامعه در حال توسعه باید با بروز رسانی سواد و علوم رسانه  ای خود در فضایی آموزشی به تربیت فرزندان خود بپردازند.
دولت و ملت همدلی و همزبانی