پنجشنبه 31 مرداد 1398
22 بهمن ماه نماد موفقیت و پیروزی ملت ایران اسلامی است

جلسه ستاد هماهنگی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهرستان سیاهکل

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/17 09:42 بازدید: 297
جلسه ستاد هماهنگی راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن در شهرستان سیاهکل، به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضای این ستاد برگزار گردید. 
فرماندار سیاهکل در این  جلسه با تبریک ایام دهه مبارک فجر، گفت: 22 بهمن  سرآغاز حکومت جمهوری اسلامی ایران و نماد واقعی پیروزی و موفقیت ملت ایران می باشد و تمامی ادارات و نهادهای عضو ستاد در راستای تسهیل حضور پر رنگ مردم در مراسم راهپیمایی اقدامات  و هماهنگی های لازم را داشته باشند.
محمود صوفی افزود : حضور در روستاها ، افتتاح و بهره برداری پروژه های عمرانی و خدماتی بیان عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی برای جشن انقلاب است و مردم  به واسطه حضور و برکت خون پاک  شهدا مشاهده می کنند که چه خدماتی توسط نظام انجام شده است. 
وی به نقش و حضور گسترده مردم اشاره و تصریح نمود : مردم ایران اسلامی همواره در رفع مشکلات و خنثی نمودن توطئه ها در کنار مسئولین بوده اند  و این حضور روز به روز پر رنگ تر و با نشاط بیشتری شده است. 
ایشان با تاکید بر تکریم مردم  متذکر شد : مدیران و مسئولین شهرستان باید با تکریم مردم و احترام به قانون و ارزش های دینی امور مردم را انجام دهند و اگر مردم را در کنار خود ببینید هیچوقت با مشکل مواجه نخواهید شد و مدیران بر اساس مسئولیتی که قبول  کرده اند باید پاسخگو باشند. 
رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر  با دعوت مردم به حضور در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت : 22 بهمن ماه نماد موفقیت و پیروزی ملت ایران اسلامی است و همه رسانه های معاند و خارجی چشم خود را به این مراسم متوجه می کنند و به امید خداوند به مانند سالیان گذشته نیز در این روز مردم غیور شهرستان با حضور پر رنگ خود و با افتخار و غرور بار دیگر موجب یاس و نا امیدی دشمن می شوند.
دولت و ملت همدلی و همزبانی