یکشنبه 28 مهر 1398

پیاده روی اربعین حسینی (ع) سمبل وحدت و ولایتمداری است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/14 07:49 بازدید: 56

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سیاهکل ؛ جلسه هماهنگی تجمع کاروان پیاده جاماندگان از قافله زائران اربعین حسینی (ع) در فرمانداری سیاهکل برگزار گردید.
محمود صوفی فرماندار سیاهکل در این جلسه اظهار داشت : جهان اسلام امروز با هجمه های دشمنان مواجه است و با مراسم اربعین حسینی (ع) که یک قدرت است تحت عنوان قدرت نرم ، جهاد و دفاع نرم ، در مقابل این هجمه ها قرار گرفته است و عظمت اربعین باعث شکست توطئه های دشمنان گردیده است.
وی افزود : پیاده روی اربعین حسینی (ع) سمبل وحدت و ولایتمداری است و اثرات و برکاتی برای مسلمانان و جوانان دارد و امسال به برکت اربعین حسینی (ع) با تدبیر و پیگیری مجموعه شهرستان ، سیاهکل دارای موکب مستقل و برای اولین بار تجمع کاروان جاماندگان اربعین در شهرستان برگزار خواهد شد.
فرماندار سیاهکل در ادامه به اجتماع بزرگ و تاثیرگذار کاروان پیاده جاماندگان از قافله زائران اربعین حسینی (ع) در شهرستان اشاره و تصریح کرد :تجمع بازماندگان که به منظور بیان عشق و ارادت مردم مومن و ولایتمدار شهرستان به اهل بیت (ع) برگزار می گردد فرصت خوبی است برای دوستداران اهل بیت (ع) که امسال توفیق سفر به کربلا را نداشته اند و انتظار است که با رعایت نظم ، استفاده از مداحان بومی منطقه مورد توجه قرار گیرد و از سوق دادن فضای مداحی به فضایی سیاسی پرهیز گردد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی