جمعه 3 خرداد 1398
اردوی راهیان نور یک حرکت فرهنگی است / مدیران شهرستان در تبیین و ارتقای این فرهنگ تلاش کنند

فرماندار سیاهکل در جلسه کمیته فرهنگی شهرستان؛

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/10 17:51 ویرایش : ‎1397/07/10 17:59 بازدید: 276
فرماندار سیاهکل در جلسه کمیته فرهنگی شهرستان سیاهکل که با موضوعات بزرگداشت هفته نیروی انتظامی، تمیهد مقدمات اعزام اردوی  راهیان نور  و بررسی آخرین اقدامات در بحث پشتیبانی از زائران اربعین حسینی در محل فرمانداری برگزار گردید، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ناجا به سبز قامتان نیروی انتظامی، امنیت حاکم بر جامعه را حاصل تلاش خستگی ناپذیر نیروهای پر توان نظامی و انتظامی دانست که شبانه روز در خدمت برقراری امنیت و ایجاد آرامش در جامعه هستند . مهندس رضا اسلامی در ادامه در بحث اعزام اردوی راهیان نور نیز گفت : اردوی راهیان نور یک حرکت فرهنگی است و مدیران شهرستان در تبیین و ارتقای این فرهنگ عمومی تلاش کنند. 
اسلامی در ادامه با  گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت : ایثار و رشادت های هشت سال دفاع مقدس باید توسط مستند سازان و جامعه فرهنگی به نسل های آینده کشور منتقل گردد. 
وی افزود : امنیت امروز کشور و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون هشت سال دفاع مقدس و تلاش نیروهای مسلح و سربازان گمنام امام زمان (عج) می باشد که همواره در کنار مردم قدر شناس ایران اسلامی قرار دارند و همه مدیران و مسئولین شهرستان باید در راه صیانت از این اقتدار و فرهنگ راهیان نور تلاش کنند. 
فرماندار سیاهکل گوشمالی سخت نیروهای مسلح به تروریست ها را یادآور شد و با تقدیر از تمامی کسانی که در راه امنیت مردم و کشور و حفظ و ارتقای آن و اقتدار نظام تلاش می کنند اظهار داشت : دولت برخواسته از رای مردم است و با کمک از منابع انسانی غنی در کشور در این راه سخت مبارزه با هجمه اقتصادی تحمیلی کشور های زیادی خواه بلاخص آمریکا با کاهش ارزش ارز خارجی و تقویت ریال و با  حمایت بیدریغ مردم خوب ایران زمین موفق و پیروز خواهد شد.
 

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی