سه شنبه 4 تیر 1398
فرماندار سیاهکل: برای افزایش سطح مطالعه و فرهنگ کتابخوانی در شهرستان از همه ظرفیت ها استفاده شود

جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان سیاهکل

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/19 19:50 بازدید: 239

جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان به ریاست مهندس صوفی فرماندار سیاهکل و با حضور مدیرکل کتابخانه های استان و دیگر اعضای ذیربط این انجمن برگزار گردید.
فرماندار سیاهکل در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر شهرستان به در پیش بودن ایام برگزاری چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره و گفت : انقلاب اسلامی ایران باعث شد که بینش و قدرت تحلیل مردم افزایش و  بنیان های فرهنگی جامعه که بسیار موثر در افزایش فرهنگ عمومی  می باشد تقویت  گردد.   
محمود صوفی با تاکید بر احترام به فرهنگ و سنت ها و تکریم مردم  از مسئولین شهرستان خواست از هر گونه کم کاری و نگاه قیم مآبانه پرهیز و به مطالبات مردم توجه بیشتر داشته باشند و هر مسئولی که در این جایگاه قرار گرفته است بدون اینکه در تخریب دیگران اقدام کند باید پاسخگوی مسائل و به مطالبات مردم توجه جدی داشته باشند.
ایشان با اشاره به ظرفیت و پتانسیل بالا و فرهنگ غنی شهرستان گفت : با افزایش سرانه فضای فرهنگی شهرستان به  رشد بینش و فرهنگ مطالعه کمک شایانی می گردد و با توجه به اهمیت این موضوع  ، در افزایش سطح مطالعه  و فرهنگ کتابخوانی از تمامی ظرفیت ها و خیرین کمک گرفته تا آثار پیشرفت و افزایش سطح فرهنگ عمومی در شهرستان بخوبی دیده شود.
رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و مسئولین کشور در خصوص جنگ نرم از اعضای انجمن خواست برای رسیدن به توسعه پایدار و افزایش سطح فرهنگ عمومی  ضمن مخاطب شناسی ، نسبت به تولید محصولات فاخر که فرهنگ جامعه را منعکس می کند تلاش کنند.
شهرستان سیاهکل  با  4 باب کتابخانه با زیربنای 1097  متر مربع دارای 39975 نسخه کتاب می باشد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی